Apartmány ve Famagusta

Potřebujete ubytování ve Famagusta ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů ve Famagusta. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů ve Famagusta má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. Прекрасный отдых на Кипре 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Famagusta in the Northern Cyprus region, Прекрасный отдых на Кипре has a terrace and mountain views. Including an outdoor pool and a garden, this apartment also features a restaurant.


2. Сто метров до моря. Кипр 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Famagusta in the Northern Cyprus region, Сто метров до моря. Кипр has a balcony. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


3. Deluxe Studios Caesar Resort & Spa 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %

Deluxe Studios Caesar Resort & Spa features a spa centre, as well as accommodation with a kitchen in Famagusta. The accommodation features a sauna. Featuring free WiFi, the units have a washing machine and a flat-screen TV with satellite channels.


4. Aylin Apartment 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Aylin Apartment is situated in Famagusta. The apartment has sea views and is 44 km from Larnaka. The apartment features a balcony, 2 bedrooms, a living room and a well-equipped kitchen with an oven and a microwave. A flat-screen TV is featured.


5. Ertunalp Apartment 

Foto: Ertunalp Apartment
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
83 %

Situated in Famagusta, this air-conditioned apartment is 36 km from Larnaca. Guests benefit from balcony. Free private parking is available on site. The kitchen is equipped with an oven, a microwave and a fridge, as well as a kettle. A TV is provided.


6. Tatli Apartment 

Pokojů: 3
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Famagusta, Tatli Apartment features free WiFi and units equipped with a kitchen, seating area, balcony and flat-screen TV. A dishwasher and oven are also featured, as well as a kettle. Larnaka is 43 km from the apartment.


7. Royal Sun Residence 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Boasting an outdoor pool and sea views, Royal Sun Residence is located in Famagusta. This apartment features a tennis court.


8. Malia Holiday Let 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %


9. Doga Apartment 

Foto: Doga Apartment
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

Doga Apartment is set in historic city of Famagusta, 36 km from Larnaca. Famous walls of Famagusta is only a short walk away. Free WiFi is featured throughout the property. Some units include a dining area and/or terrace.


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: